«Зоря» – «Шахтар»

Центральний матч 18-го туру Favbet Ліги відбудеться на запорізькій «Славутич-Арені». Лідер УПЛ перед останнім туром групового етапу Ліги чемпіонів вважався головним претендентом на другу путівку до плей-оф від своєї групи. Проте, у середу донецький клуб поступився команді Руслана Малиновського із рахунком 0:3 і тепер візьме участь у другому за престижем континентальному турнірі. Вважаю, що футболісти гостей знайдуть мотивацію на останній матч року і переможуть «Зорю».

«Зоря»

Луганський клуб у попередньому турі переміг «Динамо» у Києві із рахунком 2:1 і вийшов на друге місце. Героєм матчу став колишній гравець киян Богдан Михайліченко. Захисник забив перший гол «Зорі» на 6-й хвилині зустрічі, а після перерви віддав результативну передачу на Хомченовського. На той час господарі поля вже грали у чисельній меншості після вилучення Кадара, а на табло горіли дві одиниці.

У 4-му турі «чорно-білі» програли «Олександрії» у Запоріжжі із рахунком 1:2. Ця поразка поки що є єдиною для луганців на домашній арені. Чотирьох попередніх суперників «мужики» переграли із загальним рахунком 10:1.

«Шахтар»

Не дуже хочеться згадувати мід-уїк, але можу сказати, що передчуття того, що «Шахтар» не переможе, у мене було. Везіння, яке супроводжувало «кротів» у попередніх матчів групового раунду, колись повинно було закінчитися. Варто лише згадати голи Соломона у Мілані та Манчестері, камбек у Загребі, той же результативный удар Додо у Харкові. Італійці наказали українську команду за помилки, забивши три сухих голи у другому таймі зустрічі.

Останній поєдинок у національній першості «кроти» виграли у команди Вісенте Гомеса із рахунком 3:0. На перших хвилинах матчу Матвієнко вивів свою команду уперед, а «дотиснули» господарі поля «Олімпік» незадовго до фінального свистка. Спочатку Марлос скористався передачею Мораеса, а наостанок другим голом у сезоні відзначився Ісмаїлі.

Нічия 1:1 у передостанньому турі із «Маріуполем» стала першою втратою очок «Шахтарем» у виїзних матчах поточного чемпіонату. Серед команд, яких «гірники» переграли у гостях, були усі конкуренти «Зорі» у боротьбі за срібний комплект нагород.

Луганському клубу не часто вдається відібрати залікові бали у гранда українського футболу. Так, зазначу, що «Зоря» програла «Шахтарю» чотири останні матчі. У тому числі й у першому колі, коли не змогла втримати навіть нічию, виграючи по ходу зустрічі з рахунком 2:0. Тоді Мораес на 89-й хвилині забив переможний гол для господарів поля (4:3).

Можете ознайомитися з коефіцієнтами від виваро бет.