Поле для чемпіонів

Поле для чемпіонів
Без перебільшення можна сказати: Красноармійськ – найбільш спортивне місто не лише в Донецькій області, а й в Україні.

Саме це відзначив 27 травня в Донецьку міністр у справах сім’ї, молоді та спорту України Равіль Сафіулін, вручаючи нашому місту кубок і грамоту за перемогу в місячнику-конкурсі «Спорт для всіх – спільна турбота». А тепер у дітей і всіх бажаючих з’явилася можливість розвивати і примножувати спортивні успіхи. Міжнародний день захисту дітей ознаменувався для мешканців міста ще однією чудовою подією – відкриттям футбольного поля, оснащеного за останнім словом спортивної моди.

Відкриття міні-футбольного май­данчика зі штучним покриттям у Красноармійську – подія загально­українського масштабу. За останні два роки в Донецькій області з’явилося всього 4 нових футбольних поля, таких, що відповідають сучасним стандартам, і одне з них – у нашому місті! Взагалі ж цього року в місті планується відкрити ще 4 подібних об’єкти.

На урочисте відкриття поля прибули почесні гості: Красноармійський міський голова Андрій Ляшенко, начальник управління з фізичної культури і спорту Донецької обласної державної адміністрації Віктор Кірбаба, директор сільськогосподарського підприємства «Хирлюк і Ко», засновник торгового комплексу «Лоза» Родіон Хирлюк, який заклав фундамент цього об’єкту, доклав багато зусиль і витратив коштів для будівництва, благоустрою прилеглої до поля території, генеральний директор ЗАТ «АПК-ІНВЕСТ» Роман Распопов – завдяки очолюваній ним компанії було облаштоване в сучасних традиціях покриття поля, підготовлене саме свято; а також Олександр Пономаренко – помічник народного депутата України Дениса Омеляновича, першого генерального директора «АПК-ІНВЕСТ», який сьогодні підтримує в Красноармійську всі добрі починання. Від депутата юні футболісти одержали в подарунок десять м’ячів.

Ідея цього проекту належить віце-прем’єр-міністру, міністру інфра­структури України Борису Колесникову. Саме за його підтримки і завдяки високій оцінці потенційних спортивних можливостей міста Красно­армійськ отримав п’ять комп­лектів міні-футбольних полів. А реалізація наміченого була б неможливою без підтримки міської влади, одним з найбільш пріоритетних напрямів роботи якої є турбота про здорове покоління, його фізичний розвиток. Красноармійський міський голова Андрій Ляшенко не приховував гордості з приводу того, що саме в нашому місті споруджено таке чудове сучасне поле, щиро дякував усім людям, причетним до цієї події. Зокрема, почесну грамоту міської ради вручили Родіону Хирлюку. А почесними грамотами від обласної влади були нагороджені міський голова, народний депутат Д. Омелянович, керівники «АПК-ІНВЕСТ», ПП «Лоза». Дружними аплодисментами вітали на футбольному полі виступ фітнес-команди ФСК «Олімпійський» благодійного фонду «Надія» – чемпіонів України, неодноразових володарів Кубка України, призерів чемпіонатів Європи і світу.

Всім почесним гостям було надано право першого удару в нові ворота. Правда, гол забити так і не вдалося – юний футболіст красноармійської команди довів, що наші спортсмени – не ликом шиті і готові до напружених битв за нові перемоги.

Надія Алексєєва, начальник відділу інформації, іміджевої політики і зв’язків із громадськістю Красноармійської міської ради
Вернуться назад