Як приготувати м'ясні рулети

Як приготувати м'ясні рулети


Господині, які планують на свято приготувати страви з м'яса, будуть задоволені, якщо візьмуть за основу кілька рецептів. Нічого складного в них немає, всі продукти доступні, а готуються страви просто. Безліч цікавих і прості рецепти ви знайдете на сайті https://prosti-recepty.com/. З приготуванням впораються навіть початківці господині. Є страви на всі випадки життя, на кожен день і для урочистостей.

Рулет з начинкою з чорносливу


Для приготування цього рулету знадобиться свиняча шийка або яловича вирізка. Найкраще блюдо зробити зі шматка м'яса вагою 1-2 кг. Його розрізають так, щоб вийшло "полотно", товщина якого становить 1 см. М'ясо розкладають на дошці, накривають зверху поліетиленовою плівкою і ретельно відбивають. Якщо шматок великий, з нього виходить великий м'ясний "рулон". В цьому випадку його ділять на 2 частини, з яких буде приготовлено 2 рулета.

Начинки можуть бути різними:

  • з моркви і чорносливу;
  • з тушкованих грибів і моркви.

Перший варіант сподобається людям, які люблять кислувато-солодкий смак начинки. Для приготування страви знадобиться наступне:

  • морква - 2 шт .;
  • цибуля ріпчаста (білий) - 1 велика цибулина;
  • чорнослив - 6 шт .;
  • чорний перець (мелений);
  • сіль.

Моркву натирають на крупній тертці, цибулю ріжуть півкільцями. Овочі солять, а потім тушкують на слабкому вогні, щоб вони стали м'якими. Чорнослив дрібно нарізають.

Всі інгредієнти змішують, додають за смаком чорний перець. Розстеляють фольгу на стіл, на неї укладають м'ясо. Начинку викладають на нього, пласт акуратно згортають. Рулет пов'язують джгутом, закривають м'ясо фольгою. Запікають 1 годину при температурі 180 градусів. Потім фольгу розгортають, і ставлять рулет в духовку ще на 30 хвилин.

Аналогічним чином можна приготувати начинку з грибів і моркви. Можна використовувати печериці, опеньки, білий гриб. Можна відразу з великого шматка м'яса приготувати 2 рулета.

Є різні варіанти начинки. Наприклад, можна гасити гриби з морквою і цибулею, обмежитися тільки грибами і цибулею. Концентрація спецій також залежить від смаку господині і домочадців. Багато хто любить рулет гостріше. В цьому випадку можна додавати не тільки чорний перець, але і червоний. Якщо ж є проблеми зі шлунком, спеції потрібно виключити.

Готувати м'ясо найкраще у фользі, тоді воно рівномірно пропікається, не пригорає. В процесі виділяється сік, яким можна поливати рулет. Це зробить його більш соковитим. Рулет можна вживати в їжу гарячому вигляді і в холодному.

Вернуться назад