Лазерна епіляція - її плюси

Лазерна епіляція - її плюси


Кожна жінка намагається досягти ідеального образу. Особлива увага приділяється гладкості шкіри. На сьогоднішній день існує багато способів видалення небажаного волосся на шкірі. Хтось вживає традиційні методи: крем, бритва. Однак, такі методи є малоефективними і дарують короткочасний результат. Самим альтернативним рішенням є саме лазерна епіляція. Це найбезпечніший, швидкий і ефектний спосіб видалення волосся, Який подарує приємні відчуття на довгий час.

Розглянемо детально механізм впливу лазерної епіляції на волосяну цибулину. Дана процедура в першу чергу заснована на тепловому ефекті. Так при поглинанні лазерного світла, волосся швидко нагрівається, і як результат відбувається загибель волосяного фолікула. Як правило, після декількох процедур ріст волосся повністю припиняється. До того ж, дана процедура абсолютно безболісна, так як під час сеансу шкіра не нагрівається, і ніякого болю пацієнт не відчуває. Ось тому дану процедуру застосовують для видалення волосся навіть в самих чутливих місцях.

У багатьох виникає питання: «Скільки коштує лазерна епіляція?». Вартість процедури не занадто висока, і залежить від загальної площі шкіри. У кожному разі - індивідуальний підхід. Дану процедуру надають, як салони краси, так і інститути краси, косметологічні клініки.

Серед найголовніших переваг лазерної епіляції варто виділити:

Перше: безпека і ще раз безпека. Однак, важливим моментом є лазерне обладнання, яке повинно бути правильно підібраним, а під час процедури повинна дотримуватися інструкція. Лазер ні в якому разі не впливає на стан внутрішніх систем.

Друге: швидкість процедури. За один прийом лазера одночасно проходить обробку кілька волосяних фолікул, і таким чином, вся процедура відбувається дуже швидко.

По-третє:як уже було сказано, це абсолютно безболісна процедура. Під час проведення процедури пацієнт може відчувати певний дискомфорт.

Вернуться назад