Лікування раку нирки з CyberKnife® (Кібер-Ніж)

Лікування раку нирки з CyberKnife® (Кібер-Ніж)
Кібер-Ніж, прогресивний для лікування раку нирок і наднирника, є методом радіохірургії для операцій без болю і крові – cliniccyberknife.ru.

Як пояснюють провідні фахівці та консультанти відповідних онкологічних клінік в своїх статтях, технологія Кібер-Ножа може призначатися для лікування пухлини нирки і надниркової залози і точно доставляти випромінювання з суб-точністю до міліметра. Це робить можливим дати велику дозу радіації летальну для пухлини, але з меншим ризиком для тканин навколо неї. Побічні ефекти при цьому зведені до мінімуму.

Рак нирки не може бути оброблений із застосуванням хіміотерапії та зазвичай вимагає застосування великих доз радіації, якими видаляються ниркові новоутворення. Будь-який вид променевої терапії, в даному випадку, обмежується такою дозою радіації, яку сусідні тканини можуть витримати, але якої може бути недостатньо для самої пухлини. Здатність CyberKnife® сконцентрувати опромінення виключно на новоутворенні є надзвичайно корисним в таких випадках.

Лікування Кібер-Ножем зазвичай займає годину і дається в термін до п'яти процедур. Він підходить не тільки для лікування раку нирки і наднирника, а й для пухлин по всьому тілу і може бути застосований в якості альтернативи традиційної хірургії при лікуванні раку печінки, пухлин голови та шиї, підшлункової залози, легень, кістки, передміхурової залози, пухлинах мозку – злоякісних і деяких доброякісних (астроцитома, гліобластома мультиформана, аденома гіпофізу, менінгіома т.і.), метастазів різних видів раку по всьому тілу, меланоми сітківки ока.

Онкологи з онкологічних інститутів, що мають в своєму розпорядженні Кібер-Ніж, в змозі дати кваліфіковану консультацію по CyberKnife® за першим запитом, тому ви можете без сорому звернутися до лікаря з питанням про лікування онкології нирки і надниркової залози за допомогою CyberKnife®.

Про рак нирки, наднирника, і його лікування

Рак нирки і надниркової залози є одним з поширених типів онкології, найбільш поширеною формою якого вважається нирково-клітинний рак. На його частку реєструється близько 2-3% від усіх ракових хвороб у дорослих з факторами ризику, включаючи ожиріння і куріння, які призводять до великих показників діагностованої кількості людей. Варіанти лікування раку нирки і надниркових залоз включають в себе нефректомію, емболізацію (позбавлення пухлини нирки кровотоку), а також радіотерапію і імунотерапію.
Вернуться назад