Правильний вибір штор

Правильний вибір штор


Штори займають почесне місце, будь то гарний будинок, елегантний особняк, ресторан або розкішний готель або театр. До речі, що стосується штор для театру, то їх вибрати можна на - http://virtuoz.biz.ua/site/uk/zavisy-dlya-scen/ . Штори використовуються з давніх часів. Вони можуть бути як для функціональних цілей, таких як захист від вітру, сонця або снігопадів, так і просто як декор. Якими б не були причини, штори були частиною прикраси будинку, і будуть залишатися такими на століття.

Ми можемо широко класифікувати штори двома способами - за стилем і по тканині. Поки штори використовуються в різних місцях для різних цілей, вони можуть бути класифіковані за користь, яку вони приносять. Ви можете використовувати пластикову фіранку в лікарні або душової кабінки, де вона часто контактує з водою. Крім того, ви можете використовувати стильні або модні штори в своїй спальне або вітальні.

Класифікація за стилем


Якщо ви шукаєте щось модне, ви можете придбати класичні штори для ваших вікон. Ці фіранки / драпірування / панелі дуже популярні і широко використовуються. Штори вішаються на карнизи.

Якщо ви хочете прикрасити вашу кімнату і хотіли б отримати свіжий вигляд, то ви можете використовувати фіранки у верхній частині. Вони прикрашають будинок і пропонують багатосторонність в матеріалі. Фіранки прийнято робити в узгодженні з розмірами вашого вікна.

Кільцеві верхні штори - ще один різновид красивих віконних штор, які говорять самі за себе. У вас є можливість використовувати широкий спектр тканин, таких як шовкове сарі, тафта, поліестер з підкладкою або без підкладки.

Ламбрекени. Вони мають функціональне і декоративне значення: деякі тримають фіранки на карниз, деякі виготовлені просто для прикраси. Результат: незвичайний вид і використання з облегченними тканинами.

Далі переходимо до фіранки з балдахіном. Шляхом прикріпленні балдахіна ви отримуєте збільшений подвійний шар.

Класифікація по тканині


Штори Sari - ідеальний матеріал, якщо ви шукаєте легкі або елегантні штори з розкішшю. Матеріал надає ніжний або холодний вид, і м'який на дотик. Ці фіранки зазвичай зроблені з сарі. Ці фіранки зазвичай експортуються в різні країни з Індії.

Оксамитові штори або штори з органзи - це два різних, але елегантних завіски матеріалу. Оксамитові штори дають вам сяючий і розширений вид, який відрізняється від інших тканин. Багата атмосфера оксамиту широко відома, оскільки ці тканини зазвичай використовуються у виготовленні одягу. Оксамитові штори дарують вам прекрасну і багато визначну атмосферу. Вони також залучають розмаїттям кольорів. Головним чином вони використовуються в офіційних ситуаціях і дуже популярні як завіси театру.

Вернуться назад