Як навчитись заробляти на Форекс з Центром Біржових Технологій

Центр біржових технологій займається навчанням та консалтингом в сфері фінансів та інвестицій, зокрема навчає заробляти на фінансовому ринку Форекс.

Яке саме навчання пропонує Центр біржових технологій

ЦБТ пропонує клієнтам авторські методики навчання біржовому трейдингу. В основі даних методик лежать найрезультативніші стратегії провідних трейдерів світу.

При співробітництві з ЦБТ майбутні трейдери отримують широкий спектр знань про торгівлю на Форекс. Вони вивчають принципи функціонування фінансового ринку, його закономірності та ключові поняття. Отримані знання дають змогу самостійно будувати прибуткові стратегії та отримувати максимальну вигоду з інвестицій.

На заняттях розбираються такі важливі теми для успішної торгівлі, як:

 • Психологія біржових операцій.

 • Ефективні інвестиційні системи.

 • Управління власним статком.

 • Технічний та фундаментальний аналіз ринку.

Основа навчання в компанії

Основою фінансової освіти, що пропонує Центр Біржових Технологій, є курс CBT Belastium. Його викладачі – професіонали в області інвестицій і по сумісництву практикуючі трейдери. Це є важливою перевагою ЦБТ, оскільки далеко не у всіх компаніях, що надають консультації в фінансовій сфері, педагоги є трейдерами.

Якщо викладач сам торгує на біржі, він розуміє, з чим доведеться зіткнутися учням в процесі роботи. Він зможе їх вберегти від найбільш розповсюджених помилок і показати цінні лайфхаки, які дозволять інвестувати не тільки з користю, а й із задоволенням.

Тривалість проходження CBT Belastium – 10 днів. В даному навчальному курсі Центр Біржових Технологій пропонує унікальний підхід до розуміння самої концепції торгівлі на Форекс. Учням рекомендують відноситись до трейдингу, як до власного бізнесу.

 

По суті, трейдинг та інвестиції дійсно є різновидом підприємницької діяльності. Більшість людей сприймає цей вид діяльності, як легкий вид отримання прибутку. Центр Біржових Технологій називає подібний підхід помилкою.

Якщо ви вважаєте торгівлю на біржі простим способом швидко розбагатіти, то не лише помиляєтесь, але й наражаєте себе на небезпеку. Таке ставлення шкідливе, оскільки вбиває в людині бажання вчитися, а легковажне відношення до своїх грошей може призвести до значних фінансових втрат.

Якщо ж ви, навпаки, сприймаєте трейдинг як власний бізнес, то апріорі будете серйозно ставитись до цього заняття, оскільки ведення бізнесу вимагає відповідальності від підприємця.

Ви будете з більшим бажанням вчитися, краще сприйматимете інформацію, яку доносить викладач, тому що розумієте, що чим більше розбираєтесь в обраній сфері, тим успішнішим буде ваш бізнес.

Крім того, відносячись до трейдингу, як до приватної діяльності, ви не будете мати помилкових ілюзій відносно того, що на біржі заробляють легко. Ви розумітимете, що формування капіталу шляхом інвестицій – це важка праця. Необхідно докласти немало інтелектуальних зусиль, щоб досягти омріяної мети. І починати доведеться саме з навчання, оскільки воно є фундаментом вашої майбутньої кар’єри, як трейдера.

В CBT Belastium Центр Біржових Технологій не просто описує перевагу сприйняття трейдингу, як бізнесу, але й наводить приклади, чому в даний час цим видом бізнесу вигідніше займатися, ніж іншими. Ось деякі з причин:

 • Відсутність конкуренції.

 • Товар тут – гроші та цінні папери. Вони не псуються і є високоліквідною продукцією.

 • Відсутня бюрократія.

 • Бізнес можна закрити в будь-який момент та забрати кошти.

 • Можна паралельно займатися іншими видами діяльності або виключно цим.

 • Не треба платити за оренду приміщення. Вистачить ноутбука або телефона з виходом в інтернет – працювати можна з будь-якої точки планети.

Опис CBT Belastium

Слухачі курсу вивчають декілька видів аналізу ринку: свічковий, фундаментальний, графічний, математичний. Крім того, разом з викладачем вони розбирають популярні торгові тактики: додавання, локування, зворотного розвороту та усереднення.

На курсі вивчаються ефективні системи: «контр-тренд», «снайпер», «черепахи», «скальпінг», «бетмен» і т.п.

Вчителі немало уваги приділяють і психологічній підготовці майбутніх трейдерів. Відомо, що якщо людина не контролює власних емоцій під час торгів, то вона ризикує допустити масу помилок в процесі укладення ринкових угод і втратити свої гроші.

Викладачі ЦБТ навчають клієнтів, як торгувати з “холодною” головою, в результаті чого учням вдається досягти значного успіху.

Невід’ємною частиною навчання є вивчення такої важливої дисципліни, як мані-менеджмент. Навички управління капіталом знадобляться випускникам курсу не тільки під час роботи на Форекс, а й взагалі в житті.

Слухачі CBT Belastium отримають достатній рівень знань для роботи з різними видами активів:

 • валютними парами;

 • акціями компаній;

 • криптовалютами;

 • ETF;

 • СFD.

Курс переважно складається з практичних занять. Співвідношення практики і теорії: 80/20 відсотків.

CBT Belastium можна пройти як очно, так і дистанційно. Зазвичай заняття проходять в групах, але у кожної людини є можливість замовити індивідуальне навчання VIP CBT Belastium і спілкуватись з викладачем тет-а-тет.

Навчання в Центрі Біржових Технологій не обмежується лише CBT Belastium. Він всього лиш являється основою освіти в ЦБТ і дає повний спектр знань для початку роботи на біржі.

Окрім CBT Belastium, центр проводить семінари, вебінари, майстерські та професійні курси. Випускники CBT Belastium мають можливість відвідувати їх безкоштовно.

Навчання в Центрі Біржових Технологій. Відгуки

Виходячи з відгуків в інтернеті, розміщених випускниками CBT Belastium, тут надають клієнтам якісні навчальні матеріали, які дозволяють зрозуміти, як працює фінансовий ринок, та опанувати навички примноження коштів за допомогою трейдинга та грошових вкладів.

 

Пройти курс CBT Belastium, а також записатись на консультації, що надає Центр Біржових Технологій, може кожен. Достатньо особисто звернутися в один з офісів або залишити заявку на сайті cbt.center після чого спеціалісти ЦБТ зв’яжуться з вами і проконсультують по всіх питаннях, які вас цікавлять.

Вернуться назад