Основні привілеї кредитної картки перед готівкою фінансовими засобами

Основні привілеї кредитної картки перед готівкою фінансовими засобами


Очевидно, що комфортніше і безпечніше зберігати, переміщати і проводити розрахунки по компактної пластиковій картці, ніж використовувати для цих же цілей пачку паперових банкнот. Крім того, при втраті карти, фінанси залишаються на рахунку, що виключає ризики втрат, розкрадань і мінімізує незручності, пов'язані з подібною форс-мажорною ситуацією.

Кредитна карта visa gold, або Master card виконуючи функцію електронних грошей, дозволяє здійснювати грошові операції через інтернет. При цьому, в умовах цілодобового доступу, великого асортименту і вигідних варіантів цін на товари і послуги, значно оптимізує часові та трудові витрати користувача карти.

Міжнародні платіжні системи дозволяють застосовувати кредитні карти в більшості міст і країн світу, незалежно від місць видачі та лімітів пластикових карт. Тим самим значно спрощуючи процес обмінних валютних операцій і проходження митного контролю.

Для більшості кредитних карт працюють преміальні програми, які передбачають зворотне нарахування на карту відсотка коштів від вартості покупки. Кредитні карти крім усього іншого, дозволяють економити кошти. Сьогодні набули широкого поширення банківські проекти спільно з великими торговельними компаніями і мережами, що дозволяють споживачам отримувати персональні знижки при оплаті товару пластиковою карткою.

Головні переваги кредитної картки перед банківськими позиками, споживчими кредитами

Основною перевагою є наявність пільгового періоду. Сьогодні банки пропонують до 100 днів безкоштовного користування грошима. Виділений ліміт на карті відновлювається. За фактом погашення заборгованості, ліміт автоматично поновлюється, і грошові кошти знову можуть бути освоєні в повному обсязі. Фінансові кошти кредитної карти, не є цільовими, вони можуть бути використані на будь-які потреби і цілі на розсуд власника карти.

Ще одним позитивно характеризує кредитні карти аспектом є доступність, адже оформлення передбачає мінімум витрат часу і документів.

Вернуться назад