Фунгіциди, що представляють собою дані хімпрепарати

Фунгіциди, що представляють собою дані хімпрепарати


Термін «фунгіциди» має латинське коріння, це похідне двох слів - «fungus» (що в перекладі означає гриби) і «caedo» - «вбивати». Звідси висновок - призначення фунгіцидів - боротьба з грибковими хворобами рослин. Втім, на даний момент препарати цієї групи захисту рослин мають більш широке застосування.

Фунгіциди в історії


Ще з часів колиски людства, вже при перших спробах людини виростити деякі рослини з метою створити додаткову живильну базу, їм було помічено, що рослини, як і люди, схильні до захворювань. Одними з перших хвороб, які відомі людям з найдавніших часів, є парша, іржа, плямистість.

Втім, миритися з таким становищем люди не вважали належним і постійно шукали методи, як допомогти рослинам. Свого часу такими видатними вченими давнину, як Гомер і Демокріт пропонувалося обприскувати рослини з метою відновлення здоров'я деяких культур - перший пропонував застосовувати в цих цілях сірку, другий - настій маслин.

З розвитком науки, в середні віки, основні хвороби рослин були описані докладно вченими і класифіковані, а в боротьбі з ними пропонувалися новітні на той момент методи. І нарешті, в кінці XIX століття, після багаторічної праці з вивчення грибних і бактеріальних захворювань, вченими була відкрита бордоська суміш, яка і понині успішно застосовується в сільському господарстві для захисту багатьох культур.


Фунгіциди в нашому магазині


Ми не пропонуємо відкривати Америку. Ми пропонуємо вам купити фунгіцид - https://lnzweb.com/zzr/fungicide перевірений часом і досвідом засіб в боротьбі з такими небезпечними хворобами багатьох культур, як парша всіх типів, борошниста роса, мілдью, фітофтороз. У нашому магазині ви можете придбати як бордоську суміш, яка користується незмінним успіхом у садівників, так і більш сучасні препарати - «Абакус», «Амистар Голд», «Елатус Риа».

З хворобами можна боротися не тільки коли вони проявили свої симптоми, але і методом профілактики. І для цього ідеально підходить препарат «Пропульс» для обробки бульб картоплі. Провівши профілактичні роботи суспензією перед посадкою, власник посадженої картоплі може бути впевнений, що йому не страшні тепер будуть не тільки множинні захворювання, але і колорадський жук.


Купівля фунгіцидів в нашому магазині «LNZ web» на lnzweb.com - це завжди вигідне придбання, тому що:

  • ми постійно контролюємо якість що надходить до нас на склад товару, всі наявні у нас в продажу фунгіциди сертифіковані і відповідають світовим стандартам;
  • ми надаємо найповнішу інформацію про засобах боротьби з грибками та іншими захворюваннями рослин на сайті, при необхідності наші менеджери зможуть надати необхідну консультацію;
  • на єдиному такого роду в Санкт-Петербурзі складі-магазині ви зможете підібрати, замовити та отримати потрібні вам фунгіциди особисто - швидко і без суєти.
  • наша низька ціна на фунгіцид і швидка доставка товару працюють на наших клієнтів.

Вернуться назад