Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /var/www/www-root/data/www/lifedon.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 243 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /var/www/www-root/data/www/lifedon.com.ua/engine/modules/sitelogin.php on line 153 Огляд побутового доїльного апарату АІД-1 Євро: будова, характеристики, ціна

Огляд побутового доїльного апарату АІД-1 Євро: будова, характеристики, ціна

Агрегати індивідуального доїння – одні з головних помічників на молочній фермі. Використовуються вони і у побутових господарствах, власники яких хочуть отримувати прибуток, а не просто тримати тварин «для себе».

Уже кілька років одним з найпопулярніших в Україні залишається доїльний апарат АІД-1. Випускається він харківським заводом DaMilk. Модель доступна в комплектаціях Пластик, Стандарт, Нержавійка, Комбі, Євро. Розповісти докладніше про останню ми попросили менеджера інтернет-магазину Cropper. Коштує аппарат 7600 гривень, а тому є одним із найдоступніших варіантів для використання в присадибному господарстві. Також у каталозі інтернет-магазину Кроппер є багато інших моделей доїлок, Посилання на сайт https://cropper.com.ua/ua/doilnye-apparaty/

Каркас і основні вузли доїльного агрегату DaMilk АІД-1

Колісний каркас апарату Дамілк АІД-1 необхідний, щоб спростити переміщення установки. На ньому змонтовані двигун, вакуумний насос, система змащування. Складовою частиною каркаса є ресивер. На ньому встановлений клапан для скидання рідини, датчик вакуумного тиску.

 

Крім установки з каркасом до складу доїльного апарат входить бідон для збору молока, оснащений пластиковою кришкою. На кришці знаходиться імпортний попарний пульсатор. Для з'єднання використовуються силіконові шланги.

Доїльний павук (підвісне обладнання) включає колектор і цільні стакани із нержавіючої сталі.

Продуктивність та інші характеристики

Головний показник, на який звертають увагу при покупці – це продуктивність. Вона показує, скільки корів або кіз можна подоїти за годину роботи. Для доїльного апарату АІД-1 Євро ця характеристика становить 8-10 корів. В середньому один цикл займає 4-6 хвилин.

Важливим моментом є рівень шуму. Справа в тому, що вакуумний насос при роботі видає гучні звуки, які на початкових етапах переходу на машинне доїння можуть лякати тварин. Апарат АІД-1 Євро оснащений масляним насосом, який тихіше сухого. Також шум зменшує використання глушника.

 

Основні вузли доїльних апаратів довговічні, але такі запчастини як графітові лопатки і соскову резину потрібно періодично міняти. Так, каучукова гума приходить в непридатність через 6 місяців використання, а силіконова – через рік.

В інтернет магазині Cropper можна купити апарати АІД та УІД від DaMilk. Також на сайті є доїльне обладнання виробників Імпульс, Доюшка, Буренка, Велес. На усі товари надається гарантія. Товари відправляються клієнту відразу після підтвердження замовлення, а тому доставка займає 1-5 днів. Оплатити доїльний апарат можна при отриманні на Новій Пошті.

Вернуться назад