Зерносушарки DRYTECH

Зерносушарки DRYTECH

Зерносушарки DRYTECH - краща якість і прийнятна ціна


Сушка зерна після збору врожаю - це одне з важливих умов для його якісного зберігання і подальшої переробки. Урожай зернових культур повинен мати оптимальний процес вологості. Тільки в такому випадку можна гарантувати його якість. Як відомо, підвищений рівень вологості призводить до появи цвілі і інших різних грибкових утворень. Такий продукт не годиться для подальшого використання. Тому зерно перед зберіганням в силосах має пройти всі етапи обробки в сучасних зерносушарках - http://life-bud.com.ua/zernosusharki.

Зерносушарки DRYTECH та їх особливості


Ці агрегати бувають різної конструкції і типу. Наприклад, відмінним варіантом є зерносушарки DRYTECH в яких енергоекономічність забезпечується за рахунок надійної теплоізоляції сушильної шахти, а також рекуперації частини теплого повітря. В даному випадку тепле повітря після проходження через шар зерна повертається в камеру вхідного повітря. Споживання електричної енергії знижується за рахунок підбору вентиляторів відповідної потужності. Усім процесом сушіння управляє автоматизована мікропроцесорна техніка, що дозволяє зняти частину відповідальності з обслуговуючого персоналу.

Високоякісна шведська сталь з спеціальним покриттям - GALFAN захищає представлене обладнання від утворення корозії в результаті регулярного впливу атмосферних опадів. Даний матеріал також не боїться різких перепадів температурного режиму, служить надійно і досить довго.

Якого виду зерносушарку використовувати краще?


Компанія "Лайф Буд" пропонує різні види зерносушарок:

  • безперервної дії з верхнім викидом повітря;
  • з витяжними вентиляторами;
  • з аспірацією;
  • рекуперацією.
У країнах Європи досить часто експлуатуються моделі з витяжним вентилятором. Дане обладнання має приблизну вантажомісткість від шістнадцяти до ста двадцяти п'яти тонн продукту. У деяких моделях дані показники можуть збільшуватися. Завжди є можливість підібрати найбільш раціональний варіант в кожному окремому випадку.

Вище представлена ??компанія спеціалізується не тільки на продажах готової техніки. Професійні проектувальники і монтажники допоможуть якісно і оперативно зібрати обладнання для елеватора будь-якого рівня складності, протестувати і ввести в експлуатацію. Кожному бажаючому також пропонується сервісне обслуговування обладнання для елеваторних комплексів за цілком доступними цінами.

До того ж вся продукція сертифікована відповідно до європейських норм якості. Про це свідчить супутня технічна документація, яку отримує кожен окремий замовник.
Вернуться назад