Дитячий одяг. Як правильно вибрати

Дитячий одяг. Як правильно вибрати


Для того щоб правильно зробити вибір дитячого одягу потрібно взяти до уваги безліч моментів.

Довгий час взагалі вважалося, що одяг для дітей не потрібно розробляти і він представляв собою зменшену копію дорослого одягу. Однак з плином часу дизайнери прийшли до висновку, що все ж для діток потрібно розробляти спеціальний одяг і так з'явилися колекції для дітей. Що стосується місця придбання дитячого одягу, то його можна купити як в спеціальних магазинах, так і в інтернеті, відвідавши інтернет-магазин дитячого одягу. Що стосується просторів інтернету, то тут асортимент просто величезний і ви без праці підберете ті моделі одягу для малюків які вам сподобаються, так як вартість товарів в інтернет-магазинах нижче, ніж в звичайних, а дитячий одяг нітрохи не гірше за якістю, а доволі часто навіть набагато краще і буде виглядати на вашому чаді просто відмінно.

При виборі одягу для діток велике значення відіграє матеріал, з якого воно зроблено. Дуже добре, якщо воно зроблена з натуральної тканини, наприклад, оксамит, бавовна або шерсть. Варто зазначити, що такий матеріал буде відмінно пропускати повітря і забезпечить хорошу циркуляцію, що дуже важливо, так як шкіра повинна дихати. Також така тканина в більшості випадків буде приємна до тіла і забезпечить комфортну носку для дитини. Також натуральна тканина буде коштувати досить дорого, а тому і вартість одягу з неї буде досить висока. Речі з синтетики купувати не слід, так як вони не забезпечують хороший повітрообмін і тіло дитини буде покриватися потом і перегріватися. Часто від носіння синтетичних тканин починається роздратування і може навіть з'явиться алергія. Тому, якщо ви не плануєте купувати одяг з дорогих тканин і шукаєте бюджетний варіант по прийнятної якості, варто придивитися до моделей з змішаної тканини. Тобто до моделей, де до складу тканини входять як натуральні, так і штучні нитки. Також важливо, зверніть увагу на те, які шви в одягу. Одяг повинен бути добре прошит, шви повинні бути максимально якісні. Також варто зверніть увагу на те, який розмір має дитячий одяг. Намагайтеся купувати максимум на розмір більше, а не купуйте одяг, якій буде впритул дитині і якій точно буде занадто великий на даний момент. З одягу великого розміру дитина, звичайно, швидко вирости не зможе, а ось плутатися в ній буде точно і йому буде вкрай незручно її носить, а дитячий одяг, крім якості, повинен бути ще й зручним, так як діти дуже рухливі і ніщо не повинно обмежувати їх рух. Також варто відзначити, що на одязі не повинно бути травмуючих застібок і замків, не варто носить одяг, який має ґудзики з гострими краями.

Часто дитячий одяг прикрашають різними декоративними елементами. Це можуть бути мережива і вишивка, стрази, нашивки і інші такого роду прикраси. Якщо одяг призначений для хлопчиків, то він повинен мати декор у вигляді заклепок і інших металевих елементів.

Вернуться назад