Приклад ефективного каталогу пропонує торгова площадка Авто.Про

Що таке електронний каталог запчастин відомо поки не всім. Однак такі документи вже існують і виправдали себе в дії, в тому числі і в продажу. Для будь-якого автолюбителя нагальною є проблема придбання автозапчастин, незалежно від віку чи марки автомобіля. Як він вирішує це питання - справа вибору.

Хтось відправляється на станцію техобслуговування, інший постарається купити деталі самостійно, а третій вирішить просто позбутися від несправного транспорту і придбати новий. Якщо ж автолюбитель вибирає придбати запчастини самостійно, то йому доводиться стикатися з додатковими проблемами, вирішити які самостійно буває практично неможливо. І проблема тут полягає в інформації, а точніше в її особливостях.

Чи можна купити запчастини самостійно?

Для всіх запчастин існують коди, які вводяться продуцентами транспортних засобів, щоб упорядкувати логістику і полегшити їх пошук. Така інформація носить професійний характер і призначається для дилерів, СТО і працівників автосервісу. Звичайному користувачеві розібратися в такій інформації складно. Для ідентифікації автомобілів і запчастин використовуються електронні каталоги - EPC, які розробляються виробниками автомобілів. Вони містять інформацію про коди, схемах, вживаності деталей і ціни на них.

Вводячи в програму VIN-код, що складається з 17 знаків, дилер отримує доступ до схеми розглянутого автомобіля, і може знайти коди всіх необхідних запчастин, замовити їх і встановити на СТО. Зазвичай саме так і відбувається. При цьому з інформацією працюють спеціально підготовлені менеджери.

Для звичайного користувача таке завдання практично нерозв'язна. Де він буде шукати запчастини? Є можливість знайти їх в мережі інтернет. Незважаючи на відсутність професійної інформації, іноді адаптовані копії офіційних дилерів потрапляють в мережу і стають доступними користувачам. Пошук в таких програмах вимагає самостійного визначення кодів, щоб замовити запчастини в обхід доларів.

Така операція вважається цілком законною, навіть в інших країнах. І якщо можна заощадити на ціні деталей, то чому б не скористатися цим. При цьому доведеться витратити якийсь час на пошук кодів деталі, а купити їх після цього зовсім не складно.

Однак при найближчому розгляді питання виявляється, що знайти коди не так вже й просто. Користувач має з такими труднощами:

  • Труднощі перекладу;
  • Неоднозначність вибору автозапчастин;
  • Імовірність помилки при виборі.

Проблема вирішується просто, якщо використовувати електронний каталог, створений https://avtopro.ua. Протягом 20 років фахівці компанії працювали над адаптивної і зрозумілою будь-якому користувачеві версією каталогу, що складається з чотирьох кроків пошуку.

Використання каталогу дозволяє автолюбителю уникнути помилок у виборі запчастини, замовити правильний код. Продавець, в свою чергу, впевнений в тому, що відправляє потрібний код споживачеві.

Вернуться назад